İzmir Teknik Destek USB Multiboot V8.3Merhaba Arkadaşlar ;

Bu çalışmamızda multiboot alt yapısınde değişikliğe gittik. Eski alt yapıda bazı bilgisayarlarda sorun çıkarabiliyordu. Bunun önüne geçmek için bu değişikliği yapmış bulunmaktayım. İyi kötü birçok kişi beni tanıyor elimden geldiğince herkesin memnun olacağı (herkesi memnun etmek zor ama Smile) bir araç geliştirmek için çalışıyorum. Amacım sadece 1 diskle tüm ihtayçların karşılanması. İçinde yine windows xp'den windows 11'e kadar tüm işletim sistemleri mevcuttur. Windowslara ilave olarak bunun içinde okullarımızda kullanılan akıllı tahtaların kurulum isolarınıda (Faz1 - Faz2) barındırmaktadır.

Bunların Yanında;
- Disk yedekleme
- Disk bölme
- Windows şifre kırma
- Çökmüş bilgisayarlarda veri kurtarmak için live sürüm windowslar
- Silinen dosyalar için dosya kurtarma yazılımları
- Format sonrası Programlar
- Driver paketi
- Windows içi çalışan bir çok araç

Kurulumu v7 den biraz daha farklıdır. Bunun içinde her zaman yaptığım gibi size video göndereceğim. Normal sürüm olarak değişti. Üzerinde benim fark edemediğim yada karşılaşmadığım hatalar olabilir. Bu hataları bana resimle bildirirseniz çözümünü bulabiliriz. V7 den güncellik olarak bir farkı yoktur. Sadece alt yapısı farklıdır. 1 yıl içinde v7 almış olanlar bunuda indirebileceklerdir.

V8.3 Güncelleme Notları :
- Ventoy Sürümü 1.0.97'e yükseltildi.
- Windows ISO dosyaları güncellendi.
- Driverpack Güncellendi
- Kurulum sonrası kurulacak programlar güncellendi.

- Grubdos özelliği geliştirildi.
- Kurulumda karşılaşılan bazı hatalar giderildi.

Ücretli Link :
İnternet üzerinden indirmek isteyen kullanıcılar için 150 TL gibi bir ücretle direk bizim sitemiz üzerinden download edebilecek bir link verilecektir. Bu link ile hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra kurulum için video gönderiliyor takıldığınız bir yer olursa yardımcı oluyorum.
Diske Kurulum :
İnternet üzerinden indiremiyecek olan kullanıcılar için kendi disklerine 200 TL ücretle kurulumu yapabiliriz. Eğer diskiniz yok ve disk ile almak isterseniz ilave olarak disk ücreti ile beraber gönderim yapabiliriz.
Aşağıdaki whatsapp kısayolundan ya da sitedeki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
İzmir Teknik Servis-İzmir Teknik Destek USB Multiboot V8.3

Yorumlar

İzmir Teknik Servis